Wojciech Brzozowski

Dyrektor Generalny ABSOLUTIO LTD
Prezes fundacji ABSOLUTIO

 

Założycielem i pomysłodawcą kancelarii ABSOLUTIO jest Wojciech Brzozowski, który wraz z zespołem doświadczonych osób od wielu lat zajmuje się doradztwem i pomocą osobom w trudnej sytuacji finansowej i życiowej. Przez ten czas udało się pozytywnie zakończyć setki spraw, z którymi zwracali się do nas nasi Klienci. Z przykładowymi sprawami można zapoznać się w zakładce WYROKI. Jednocześnie z racji zajmowania się sprawami o wielowątkowej strukturze prawnej, kancelaria nabyła unikatowe doświadczenie, które z powodzeniem stosuje w innych, podobnych stanach prawnych. Jednocześnie nasi specjaliści na bieżąco reagują na zmieniające się przepisy prawa, jak i śledzą najświeższe orzecznictwo  dotyczące materii zobowiązań w celu ich skutecznego wdrażania do prowadzonych spraw. Oczywiście wszystko po to, aby standard świadczonych przez nas usług zawsze stał jak na najwyższym poziomie.

Inspiracją, która przyświecała idei powołania do życia wyjątkowego profilu naszej działalności była chęć podzielenia się nabytym doświadczeniem
i wiedzą, której wielu z Państwa bezskutecznie poszukuje w celu rozwiązania napotkanych problemów finansowych.

Natomiast nazwa ABSOLUTIO nie jest przypadkowa. Jej genealogia pochodzi z języka łacińskiego i oznacza uwolnienie, które dla nas posiada niepowtarzalne znaczenie w postaci uwolnienia od długów.

Tym samym życzymy wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom, aby powyższa idea była inspiracją do podjęcia pierwszych kroków, aby zacząć lepsze jutro.